متن کامل خبر


 
مراسم جشن عید سعید قربان و گرامیداشت "هفته دولت" و "روز کارمند" در دانشکده کشاورزی برگزار شد.

خلاصه خبر: به گزارش روابط عمومی دانشکده، در روز چهارشنبه مورخ8/6/96 مراسم جشنی به مناسبت فرارسیدن عیدسعیدقربان و گرامیداشت "هفته دولت" و "روز کارمند" به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی در فضای باز دانشکده کشاورزی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشکده، در روز چهارشنبه مورخ8/6/96 مراسم جشنی به مناسبت فرارسیدن عیدسعیدقربان و گرامیداشت "هفته دولت" و "روز کارمند" به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی در فضای باز دانشکده کشاورزی برگزار شد.

در این مراسم، ابتدا آقای دکتر مجید آقاعلیخانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید، فرارسیدن عید بزرگ قربان را تبریک گفت و سپس  با توصیف و تمجید مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر، ضمن گرامیداشت هفته ی دولت، "روز کارمند" را به نمایندگی از جانب هیئت رئیسه ی دانشکده به تمامی کارمندان شریف دانشکده کشاورزی تبریک و تهنیت گفت و از خداوند متعال برای ایشان سلامتی و توفیق خدمت روز افزون مسئلت کرد.

در ادامه ی مراسم، از تعدادی از کارمندان دانشکده کشاورزی تقدیر و تشکر به عمل آمد.در این بخش؛که با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشکده، نماینده دفتر مقام معظم رهبری در دانشکده، مدیر امور اداری دانشکده و آقای دکتر سحری مدیرکل دفتر ریاست و مشاور رئیس دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد؛ از آقایان صولت خلوتی، شعبان آزادبر، میر احمد حسینی و بختیار علیزاده به دلیل نائل آمدن به افتخار بازنشستگی پس از سی سال خدمت صادقانه و آقایان ارسلان حسنی و عبدالحسین شمس"کارمندان نمونه"دانشکده و آقایان علی شمسی، نوربخش دلیرج و محسن یادگاری "کارمندان تلاشگر"دانشکده و همچنین آقایان علی یاری و علی حیدری بدلیل "تلاش های صادقانه" و آقای سامان ملک آرایی به دلیل سال ها خدمت ارزنده به دانشکده کشاورزی و خانم ها سعادتی و رنود، کارکنان زحمتکش خوابگاه های دانشکده، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

پس از مراسم تقدیر و تشکر، حضار ضمن اقامه ی نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقادلنواز، نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده، به قرائت دعا و نیایش پرداختند و در پایان همگی در ضیافت نهار سنتی دانشکده که به میمنت فرارسیدن عید بزرگ قربان و گرامیداشت " روز کارمند" تهیه و تدارک دیده شده بود،حاضر شدند.

20 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 677