متن کامل خبر


 
معجزه‌آسا بودن حماسه عظیم 9 دی و خنثی‌سازی فتنه براندازانه

خلاصه خبر: حماسه 9دی یک راهپیمایی معمولی نبود اگرچه تمام راهپیمایی‌ها در جای خود مهم‌اند لیکن این راهپیمایی از دو جهت متمایز از بقیه است؛ اول اینکه یک توطئه بزرگ را خنثی ساخت، دوم اینکه بسیار عظیم و معجزه‌آسا بود.

به مناسبت سالروز حماسه 9 دی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر فلاح‌رفیع مسئول نهاد رهبری دانشگاه به ایراد سخنرانی در جمع نمازگران مسجد پرداختند. ایشان ضمن گرامیداشت و یادآوری عظمت این حماسه خاطرنشان ساختند: این حماسه را نباید فراموش کرد و نیز نباید بگذاریم از عظمت و بزرگی آن کاسته شود. حماسه 9دی یک راهپیمایی معمولی نبود اگرچه تمام راهپیمایی‌ها در جای خود مهم‌اند لیکن این راهپیمایی از دو جهت متمایز از بقیه است؛ اول اینکه یک توطئه بزرگ را خنثی ساخت، دوم اینکه بسیار عظیم و معجزه‌آسا بود.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه افزودند: فتنه 88 را نیز نباید کوچک بشماریم و آن را اعتراضی متداول به انتخابات و رأی‌ریزی تصور کنیم. ابعاد این فتنه سیاسی بزرگ بود و سال‌ها روی آن از سوی استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران کار شده بود. این کمال سادگی است اگر اسم دیگری به جز فتنه بدان اطلاق کنیم. ما زمانی می‌توانیم به عمق فتنه سال 88 پی ببریم که پشت‌صحنه‌ها و توطئه‌های خارج و داخل مرزها را ببینیم.

دکتر فلاح‌رفیع در پایان سخنان خود ضمن سفارش و تأکید به مطالعه ابعاد این فتنه گفتند: خوب است قدری وقت صرف مطالعه ابعاد این فتنه کنیم. این کار به بقای انقلاب اسلامی و خنثی کردن طرح‌های براندازانه و نقشه‌های بعدی که دشمن دائم در حال برنامه‌ریزی برای آنهاست کمک می‌کند.

لازم به ذکر است به همین مناسبت نمازگزاران پس از اقامه نماز ظهر و عصر از مسجد دانشگاه به سمت مقبره شهدای گمنام حرکت نمودند. دانشگاهیان تربیت‌مدرس ضمن برپایی تجمع باشکوه در کنار مقبره شهدای گمنام، سالروز حماسه 9 دی روز بصیرت و روز اثبات ولایتمداری مردم شریف ایران را گرامی داشتند. شرکت کنندگان در این تجمع با دادن شعارهایی ضمن محکومیت عوامل فتنه 88 ، بر پایبندی خود نسبت به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تاکید ورزیدند. گفتنی است در پایان این مراسم نیز بیانیه‌ای از سوی تشکل‌های بسیجی دانشگاه تربیت مدرس قرائت گردید.

9 دی 1397 / تعداد نمایش : 187