متن کامل خبر


 
بازدید خوابگاهی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه از خوابگاه دانشجویی کوثر

خلاصه خبر: مسئول نهاد رهبری دانشگاه به دانشجویان اطمینان دادند با انتقال مشکلات آنها به مسئولان دانشگاه درصدد رفع آنها تلاش نمایند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر فلاح‌رفیع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از خوابگاه کوثر بازدید نموده و به گفتگو با دانشجویان این خوابگاه پرداختند.

در این دیدار که با حضور مدیر اجرایی نهاد، امام جماعت و نماینده نهاد در خوابگاه‌ها همراه بود دانشجویان حاضر در نمازخانه خوابگاه در فضایی صمیمانه ضمن قدردانی از امکانات رفاهی و فرهنگی فراهم آمده به مشکلات خوابگاه نیز اشاره کرده و خواستار رفع این مشکلات شدند. آیین‌نامه، لزوم اتمام دوره تحصیلی با چهار نیمسال در کنار مباحثی همچون تقاضا برای بهبود وضعیت اتاق ها و سالن مطالعه از مهمترین مشکلات مطروحه توسط دانشجویان بود.

مسئول نهاد رهبری در این دیدار به دانشجویان اطمینان دادند با انتقال مشکلات آنها به مسئولان دانشگاه درصدد رفع آنها تلاش نمایند.

لازم به ذکر است مسئول نهاد در هیأت رئیسه و نیز در شورای دانشگاه با ذکر و ارائه مشکلات، از مدیریت دانشگاه خواستار رسیدگی به آنها شدند و مسئولان نیز قول مساعد دادند تا عن‌قریب در پیگیری و حل مشکلات اقدام نمایند.

11 آذر 1397 / تعداد نمایش : 111