متن کامل خبر


 
مراسم تقدیر از دست اندرکاران و خادمین هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) برگزار شد

خلاصه خبر: مراسم تقدیر از دست اندرکاران و خادمین هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) طی مراسمی با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار گردید.

مراسم تقدیر از دست اندرکاران و خادمین هیئت محبین اهل بیت (علیهم السلام) طی مراسمی با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار گردید.

در این مراسم که در سالن شورای دانشگاه برگزار شد، ابتدا حجت الاسلام و المسلمین دکتر فلاح رفیع ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران و خدمت‌گزاران مراسم دهه اول محرم در دانشگاه از دانشجویان فعال در هیأت محبین اهل بیت (علیهم السلام) و همه کسانی که به نحوی به این مراسم کمک و یاری کردند چه با حضور خود و چه با کمک‌های مالی و نذورات، گفتند: برگزاری مراسم عزاداری در دهه محرم و پاسداشت مقام والای شهدای کربلا در هر کجای عالم که باشد افتخار بزرگی است. لکن این امر در دانشگاه‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و می‌تواند به عنوان یک کار بزرگ مذهبی و فرهنگی بر محیط‌های دانشگاهی تاثیر فوق‌العاده‌ای از خود به جای بگذارد.

وی همچنین ادامه دادند: امسال اتفاق مبارکی در این مراسم افتاد و آن تقبل پخت غذا توسط خود دانشجویان عزیز بود که الحمدلله والمنه به نحو خوب و مطلوبی انجام گرفت. ایشان در ادامه گفتند: هرچند مشکلات و مضایقی وجود داشت اما به برکت اباعبدالله‌الحسین و یاران باوفایش(علیهم السلام) مضایق مانع ادامه کار نشد.

                         

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود آرزو کردند این مراسم هرسال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار گردد و این فعالیت‌ها بر تجربه کار گروهی دانشجویان موثر باشد و به یاری خدا حتی بعد از پایان تحصیلات رسمی دانشگاهی بتوانند از این تجربه‌ها استفاده کنند.

                         

سپس مسئول هیئت محبین جناب آقای جعفری، ضمن تشکر از دکتر فلاح رفیع و همچنین اعضای هیئت، به ارائه گزارشی از روند کار، بیان سختی ها و شیرینی ها و همینطور ایده ها و برنامه های پیش رو پرداختند.

در ادامه و پس از طرح نقطه نظرات دیگر اعضاء هیأت، از تمامی اعضاء و دست‌اندرکاران حاضر در جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدیه فرهنگی از ایشان قدردانی شد.

18 مهر 1397 / تعداد نمایش : 196