متن کامل خبر


 
پیام 9 دی‌ماه، نمایش قدرت ولایی و عاشورایی مردم ایران به مستکبران جهان بود.

خلاصه خبر: در آستانه‌ی سالروز حماسه‌ی 9 دی، سخنرانی استاد عباس سلیمی‌نمین پژوهشگر و تحلیل‌گر سیاسی در زمینه تبیین این حماسه بزرگ بعد از نماز ظهروعصر در مسجد دانشگاه تربیت‌مدرس برگزار گردید.

در آستانه‌ی سالروز حماسه‌ی 9 دی، سخنرانی استاد عباس سلیمی‌نمین پژوهشگر و تحلیل‌گر سیاسی در زمینه تبیین این حماسه بزرگ بعد از نماز ظهروعصر در مسجد دانشگاه تربیت‌مدرس برگزار گردید.

سلیمی نمین در آغاز سخنرانی خود ضمن شرح وقایع و پس‌زمینه‌هایی که منجر به آغاز فتنه 88 گردید پیام حماسه 9 دی را نمایش قدرت ولایی و عاشورایی مردم ایران در برابر مستکبران جهان و آنانی دانست که به خیال باطل خود می‌پنداشتند مردم از آرمان‌های انقلاب رویگردان شده‌اند.

سپس ایشان افزودند: عوامل خارجی فتنه قصد داشتند به بهانه انتخابات زمینه براندازی نظام را فراهم سازند و فریب‌خوردگان فتنه نیز با موضع‌گیری‌های تند و براندازانه خود آنان را یاری می‌کردند. وی با ذکر شواهد متعدد به تبیین و تفصیل این موضوع پرداختند.

استاد سلیمی نمین خاطرنشان کردند: نکته جالب توجه حضور خواص بی‌بصیرت و معترضان به انتخابات 88 در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 می‌باشد که خود گویای این واقعیت است که علی‌رغم تمام هیاهوها آنان خود به صحت و سلامت ساختار انتخاباتی جمهوری اسلامی اذعان دارند.

گفتنی است در پایان سخنرانی استاد سلیمی‌نمین جلسه پرسش و پاسخی با مشارکت نمازکزاران حاضر در مسجد قدس دانشگاه برگزار گردید.

7 دی 1395 / تعداد نمایش : 667