متن کامل خبر


 
همگام شدن دانشجویان با موج جهانی اربعین بسیار ستودنی است

خلاصه خبر: با حضور رئیس دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاون پژوهشی دانشگاه و برخی از مدیران فرهنگی و دانشجویی طی مراسمی از خادمین موکب ثامن الحج (علیه السلام) در دانشگاه تربیت مدرس تقدیر و تشکر گردید.

سی ام آذرماه با حضور رئیس دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاون پژوهشی دانشگاه و برخی از مدیران فرهنگی و دانشجویی طی مراسمی از خادمین موکب ثامن الحج (علیه السلام) در دانشگاه تربیت مدرس تقدیر و تشکر گردید.

ابتدا مسئول موکب آقای دکتر مطهری ضمن تشکر از عوامل دانشگاه گزارشی از برپایی موکب در ایام اربعین ارائه کردند.

در ادامه‎ی مراسم دکتر احمدی از ابتکار عمل و ذوق دانشجویان استقبال کردند و گفتند از اینکه با شجاعت به این عرصه در مقابل مسائل پیش بینی نشده ورود کردید بسیار سپاسگزاریم و ان شاالله به آن احساسی که می باید، دست یافته باشید.

حجت الاسلام دکتر علی فلاح‌رفیع نیز طی سخنانی خاطر نشان کردند: اربعین می‌رود به موجی جهانی تبدیل شود که ما طلیعه‌ی آن را امروز شاهد هستیم، همگام شدن شما دانشجویان با این موج بسیار ستودنی است.

ایشان در ادامه سخنان خود ضمن تشکر از دانشجویان دست‌اندرکار این ابتکار افزودند: صحنه‌هایی که در اربعین امام حسین(علیه‌السلام) خلق می‌شود در دنیا نظیر نداشته و ندارد و چه خوب است هرکس به اندازه توان خود در ثبت و ضبط این صحنه‌ها تلاش کند.

وی در همین زمینه از دانشجویان خواستند برای سال آینده در جهت روایت‌گری از واقعیت‌های ایام اربعین در قالب‌های مختلف تلاش مضاعف نمایند.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از طرف رئیس دانشگاه و مسئول نهاد از خادمین و برپاکنندگان موکب قدردانی شد.

4 دی 1395 / تعداد نمایش : 753